lazienkipoznan.pl

Pod tym adresem internetowym (lazienkipoznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Za darmo zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!