lazienkipoznan.pl

Pod tym adresem internetowym (lazienkipoznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!